Vážený zákazník, naše společnost prodává pneumatiky jen soukromým osobám tedy koncovým zákazníkům, kteří nejsou plátci DPH. Zboží firmám a živnostníkům neprodáváme. Info o DOT nepodáváme, všechny pneumatiky v nabídce eshopu jsou staré maximálně 24 měsíců. Telefonní kontakt slouží pouze k řešení problémů (faktury, zkažené objednávky, reklamace). Neslouží k podávání informací o dostupnosti produktů a termínů dodání. Prosím ke komunikaci využívejte přednostně e-mail info@gumiok.cz Děkujeme za pochopení.

Rychlé odeslání

Rychlé odeslání

 

  1. Pneumatiky označené (skladem) najdete přímo u nás nebo v našem příručním skladu (tyto pneumatiky expedujeme do 24 hodin) v pracovní dny

 

  1. Pneumatiky označené (dodací lhůta 2-8 dní) se nacházejí v našich externích skladech v Polsku, Slovensku, Německu, Holandsku a dalších externích skladech. Po kontrole dodací lhůty na externím skladu a odsouhlášení (může to trvat i 3 dny) obdržíte informaci o přijetí objednávky e-mailem. Po dodání zboží do našeho skladu Vám jej zašleme ještě tentýž den.

 

Vezměte prosím na vědomí, že produkt je ve skladu našeho partnera, může být v době objednávky vyprodaný nebo dostupný za jinou cenu, o čem Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky, kde si odsouhlasíme termín dodání popřípadě jakoukoli jinou změnu.

 

  1. Jiné termíny dodání lze dohodnout pouze individuálně po e-mailové diskusi.

 

Zboží je doručováno pouze v pracovní dny, svátky se do lhůty nezapočítávají! Dopředu uvádíme, že se jedná o svátky v celé evropě, nejen v ČR a SK.

 

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás na gumisuperke@gmail.com

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Váš nákup.

 

 Tým GUMIOK.CZ